GLOBAL TECHNOCRATIC TOUR 2014!!!

Już dziś, zagramy koncert z naszymi przyjaciółmi THY DISEASE z sceny metalowej, który zagrzmi w ROCK’A MUSIC CLUB w Gliwicach. To nie nie pierwszy ani ostatni koncert z naszymi metalowymi braćmi, ponieważ występowalismy już wspólnie na polskich klubowych scenach, ale tym razem będzie wyjątkowo, ponieważ trasa „GLOBAL TECHNOCRATIC” została stworzona z okazji wydania nowego albumu pt: „Customes of Technocracy”, która ukazała się początkiem 2014 roku, i przy tej okazji gorąco polecam nowy krążek grupy THY DISEASE, bo to kawał solidnej, wgniatającej w ziemię, metalowej muzy! Możecie się przekonać o jej jakości kupując płytę na stronie zespołu lub przychodząc na koncert już dziś w Gliwicach!

THY DISEASE – to nie tylko świetni muzycy, którzy realizuja swoją pasję w bardzo profesjonalny, ale przede wszystkim wspaniali ludzie, z którymi współpraca na scenie, to po prostu sama przyjemność, i to jest w show biznesie, najważniejsza cecha, bo bez przyjaźni i uprzejmości na scenie i w trasie, nie wytrzymasz jednego dnia, będąc nawet milionerem!

Wielki szacunek i uznanie należy się dla Thy Disease, bo to niesamowici pasjonaci, którzy bezwarunkowo kochają to co robią!

THY DISEASE & ANIMATIONS – ZAPRASZAMY!!!

Image 

Tutaj kupisz płyty Thy Disease & Animations:

http://www.thydisease.8merch.com/thy_disease_costumes_of_technocracy_new_album-id3482

https://itunes.apple.com/pl/album/private-ghetto/id665390544

ZAPRASZAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW METALU DO ZAKUPU TYCH ŚWIETNIE BRZMIĄCYCH KRĄŻKÓW, PEŁNYCH MOCNEJ MUZY!!!

Mr Sticky

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *